Poczta w Europie – O mnie

sausageservlet-376384Jestem pracownikiem poczty polskiej i właściwie marzyłem o tej pracy od wielu lat. Inni pracownicy naszej krajowej spółki pocztowej najczęściej mocno narzekają na warunki pracy, ale mnie to nie przeszkadza. Lubię tą pracę i panujące tam możliwości nawiązywania kontaktów z różnymi ludźmi. Dla mnie to wielka przyjemność, by różne osoby poznawać, mieć z nimi kontakt. Właściwie od bardzo dawna interesuje się również samą pocztą jako zjawiskiem historycznym i mogę powiedzieć, że można na ten temat wiele ciekawego się dowiedzieć, jeśli tylko ta tematyka będzie w stanie nas zainteresować. Jako wielki fan działania poczty w całej Europie posiadam w tym zakresie znaczącą wiedzę i dlatego chętnie podzielę się nią z każdym kto jest również tym zainteresowany. Właśnie dlatego stworzyłem tą stronę internetową pocztaeuropa.pl na ten temat.

O poczcie w Europie269972_abig

Jeśli chodzi o działanie poczty w różnych krajach to mamy tam pewne aspekty, które wpływają na ich funkcjonowanie. Można o tym powiedzieć jako o tematyce, która będzie budzić rzeczywiście spore zainteresowanie. Dla mnie właśnie poczta w Europie i jej działanie to taki temat, którym warto się zainteresować. Na mojej stronie znajdziecie wpisy, które traktują na temat poczty w różnych krajach i opisują jej funkcjonowanie. Jestem pewny, że będzie to strona, która przypadnie Wam do gustu właśnie z tego względu jak wiele ciekawostek się w tych wpisach pojawi. Postaram się poszczególne kraje odpowiednio opisać wskazując na działanie poczty w tych właśnie krajach.

Na nasza krajową pocztę bardzo często narzekamy. Jak to wygląda w innych krajach i czy rzeczywiście z funkcjonowaniem krajowego dostawcy listów inne kraje mają również wiele problemów? To rzeczywiście ciekawe pytanie, którym warto się zainteresować. Postaram się właśnie opisać aspekty funkcjonowania poczty w innych krajach również z uwzględnieniem aspektów historycznych, które zawsz mają znaczącą rolę i powinny być brane pod uwagę. Mój portal na pewno bardzo konkretny dotyczący jednej tematyki nie będzie w stanie dotrzeć do masowego odbiorcy, ale jestem przekonany, że są pewnie tacy pasjonaci jak ja, którzy te wpisy chętnie przeczytają i wyciągną z nich informacje dla siebie. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe informacje na temat działania poczty albo też opowieści dotyczące historii chętnie z nich skorzystam, jestem otwarty na wszystkie informacje przynoszącą mi nową, większą wiedzę na temat poczty w różnych krajach Europy. Możemy wspólnie jeszcze bardziej udoskonalić tą stronę, uzupełnić wpisy.